Kızılay Dershane Tavsiyesi, Yorumları, Fiyatları [2024]

Kızılay dershaneleri hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulacaksınız. Kızılay semtinde dershane seçimi yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Bu yazımızı belirli araştırmalar yaparak özenle hazırladık. Sizlere fayda sağlayacağını umuyoruz.

Türkiye’deki eğitim sistemi, her kulvardan sonra sınavla seviye belirleme ve öğrencileri buna göre değerlendirme üzerine kuruludur. Haliyle daha 1. sınıfa yeni başlayan bir öğrencinin bile sınavlarla yakından teması bulunur.

Özellikle eğitime yön verecek kritik kulvarlardaki sınavlar ise bir hayli önemlidir. Türkiye’de mevcut olarak uygulanan 4+4+4 sistemiyle önemli bir adım atılmış ve öğrencilerin kendi yol haritalarını doğru şekilde çizebilmek için erkenden karar verebilmeleri sağlanmış oldu. Özellikle velilerin birçoğu mevcut sistemi çok daha iyi kavrıyor ve çocuklarına buna göre bir rehberlik yapabiliyor.

Tabii mevcut eğitim sistemi içerisinde sınavlara hazırlık ziyadesiyle önemlidir. Malum olduğu üzere LGS ve YKS gibi iki farklı sınav yaklaşık 4 yıl arayla öğrencilerin kapısını çalar.

Bunun ilki LGS yani Liselere Geçiş Sınavı’dır. Bilindiği üzere 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında TEOG yerine LGS getirildi. Öğrenciler bu sınavda elde ettikleri başarılara göre diledikleri okula gidebilme hakkını kazanıyor.

Lakin hiçbir sınava hazırlık birkaç ayda olmuyor. Özellikle okul derslerinin bu konuda dikkatli bir şekilde takip edilmesi ve sınavda sorulması mümkün olan olası konulara daha eğitim yılının başından itibaren çalışılması ihtiyacı vardır.

Buradaki en temel sorun ise öğrencilerin ve velilerin birçoğunun çalışma usulleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmamasıdır. Ayrıca okullarda işlenen ders ve konuların üzerinden daha detaylı bir şekilde geçilmesi de önemli bir zarureti doğurur.

Haliyle bir öğrencinin sınavlarda başarılı olabilmesi noktasında önemli imkanlardan bir tanesi de destekleyici bir dershane programıdır.

Eğitimde Dershanelerin Yeri ve Önemi

Sınav sistemlerinde dönemse olarak değişiklikler meydana gelebiliyor. Yukarıda da anlatıldığı üzere TEOG bir anda LGS haline gelebiliyor. Haliyle olası tüm sürprizlere karşı profesyonel bir destekten daha kesin çözümleme olamaz. Malum olduğu üzere dershane veya eğitim kurumları bu konuda bir öğrencinin önemli rehberleridir.

Birçok öğrenci sınav stresinden uzman eğitimcilerin destekleriyle kurtulabiliyor. Çünkü dershanelerin temel mantığı başarı üzerine kuruludur. Yani her öğrencinin sınavdan iyi bir derece alması ve istediği yere kolaylıkla yerleşebilmesidir.

Tüm programlar öğrencilere özel olarak yapılır. Sık sık yapılan deneme sınavları, destekleyici kaynaklar, rehberlik hizmetleri ve daha birçok alternatif imkanıyla dershaneler, bir öğrencinin özellikle sınav yılının en önemli unsurudur.

Bu açıdan bakıldığında okul ve dershane bir öğrencinin eğitim hayatının en önemli iki paydasını oluşturuyor. Okul, bir öğrencinin zorunlu ve tek tip alacağı eğitimken dershane, seviye ve hedeflere göre öğrenciye yön veren bir pusuladır.

Elbette bir öğrencinin hayallerini süsleyen okula yerleşebilmesi için seçeceği dershanede büyük önem taşıyor.

Sınava Hazırlıkta Dershanenin Önemi

Öğrenci velisi olarak çocuklarınızın sınavlarda başarıyı üst düzeyde yakalamaları için dershaneler hakkında bilgi edinmeye çalışıyorsunuz. Bir öğrencinin eğitim hayatının şekillenişi iyi bir liseyi kazanıp hayalindeki üniversiteye doğru adım adım gidişiyle başlar.

Bazı istisnalar olsa da genel veriler, bir eğitim kurumunun destekleriyle çalışmalarını yürüten bir öğrencinin akranlarına göre çok daha başarılı olduğunu işaret eder.

Bir öğrenci sınav psikolojisine kendisini mutlaka hazırlamalıdır. Bu sadece motivasyonla olabilecek bir durum değildir. Almış olduğu eğitim ve bu eğitimin pekiştirilmesi en önemli araçtır. Haliyle tamda bu noktada bir öğrencinin tabiri caizse kendisini tanıyan ve kendi kabiliyetlerine göre rota çizen bir profesyonel desteğe ihtiyacı vardır.

Gerek LGS gerek YKS süreçlerinde uzman kadroların olduğu bir dershanede olmak demek sürekli sınav gününe motive olmak anlamına gelir. Sınavda sorulacak sorular öğrencinin gözünü korkutmamaya başlar. Çünkü nasıl çalışacağını ve sınavda soruları nasıl cevaplayacağını öğrenir. Bu bilgiyle sınava emin bir şekilde girer.

Özellikle kendisi gibi sınavda geleceği için ter akıtan birçok öğrenci arkadaşından farklı olarak istediği lise veya üniversiteye girebilmek için başarı sıralamasında ön sıralarda olması gereklidir. Bu uzun yolculukta bir öğrencinin en önemli desteği şüphesiz ailesidir.

Aileden hemen sonra ise öğrencinin başarı sağlayıp istediği yere yerleşebilmesi için üzerinde uzun süre çalışmalar yürüten eğitim kurumu gelir.

Bu şekilde düşünüldüğünde gelecek hayallerinin yolu sınavlardan geçer. Sınavlar ise senede bir kez yapılır. Tam zamanında ve en doğru şekilde sınavdan başarılı bir şekilde çıkmak için bir dershanenin önemi çok büyük olur.

Kızılay Dershane | MATBİR Başarısı

Kızılay dershaneleri arasında yer alan MATBİR Dershanesi, YKS 2021 sınavında Ankara 1’incisi ve Türkiye 3’üncü ve YKS 2022’de de yine Ankara 1’incisi ve Türkiye 4’üncüsü çıkardı. Ayrıca YKS 2023’te de Türkiye 31.si ve Türkiye 99.su derecesi çıkardı. Bu başarıya hem öğrencimizin hem eğitimcilerimizin hem de rehberlik servisimizin gayretiyle ulaşıldı.

Kızılay, dershanelerin yoğun olarak bulunduğu merkezdir. Birçok öğrenci kendi semti dışında merkezi bir konumda olan Kızılay’daki dershaneleri tercih etmektedir.

Kızılay semtindeki dershaneler arasında ödül almış, başarıyı kanıtlamış dershane olarak ilk sıralarda MATBİR Dershanesi’nin yer aldığını söyleyebiliriz.

Resmi Gazetede yayınlanmış olan dershaneler yönetmeliğini inceleyebilirsiniz.

Kızılay bölgesindeki dershaneler genellikle çevre semtlerden gelen öğrencilerden oluşmaktadır. Öğrenciler ulaşım olarak genellikle belediye otobüsü veye Metro’yu kullanmaktadırlar. MATBİR Eğitim, en yakın Metro durağına 300-400metre uzaklıktadır.

MATBİR Eğitim, Kızılay Karanfil Sokak’ta tek binadan oluşan, ulaşımı kolay, butik bir kurs merkezi olarak tanımlanabilir.

Kızılay’ın tam merkezinde bulunan MATBİR Eğitim dershanesine 0312 418 38 00 no.lu telefonu arayarak mesai saatlerinde anında ulaşabilirsiniz.

Kızılay Dershane

Kızılay Dershane

Kızılay’da En İyi Dershaneler

Başkentte yani Ankara’da yaşayan öğrenciler için birçok alternatif eğitim kurumu vardır. Bu kurumları tercih ederken geçmiş yıllardaki başarıları göz atılması ve mevcut eğitimci kadrosunun incelenmesi önemlidir.

Ayrıca dershanenin bulunduğu semt ve binası, derslerin anlatıldığı sınıflar bile öğrencinin rahat bir ortamda bulunması açısından önemlidir.

Kızılay’daki en iyi dershaneler için arama motorlarında genel bir araştırma yapmak sağlıklı olur. Yapılan incelemeler ön kanaat oluşturulması noktasında fayda sağlar.

Bu konuda genel araştırmalar, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Kızılay semtinde faaliyet gösteren ve geçmiş yıllarda birçok başarıya imza atan MATBİR Dershanesini ön plana çıkarıyor.

Kızılay’daki en iyi dershanelerin listesi (ilk 10 sıralama) aşağıdaki gibi listelendi.

 1. Matbir Dershanesi
 2. Sınav Dershanesi
 3. Final Dershanesi
 4. Uğur Dershanesi
 5. Zafer Dershanesi
 6. Ortadoğulular Dershanesi
 7. Odtülüler Dershanesi
 8. Açı Dershanesi
 9. Çözüm Dershanesi
 10. Odtünet Dershanesi

Matbir dershanesinde ön plana çıkan eğitim sistemleri;

 • MATBİR@K12 YAPAY ZEKA OTOMASYON SİSTEMİ
 • ZORUNLU ETÜT SİSTEMİ
 • BİREBİR EĞİTİM MODELİ

olarak belirtiliyor. Daha ayrıntılı bilgi yine sitede yer alan telefon numarası aranarak veya kurumun Kızılay şubesi ziyaret edilerek temin edilebilir.

Kızılay’da En Çok Tavsiye Edilen Dershane

Ankara’nın Kızılay semtinde faaliyet gösteren dershane veya eğitim kurumlarıyla ilgili tavsiye almakta genel kanaatin oluşması sürecinde yararlı olur. Bunun için ‘Ankara Kızılay’da Faaliyet Gösteren Dershaneler/Eğitim Kurumları’ şeklinde yapılan bir arama çok sayıda eğitim kurumunu çıkarır.

Bu kurumların ilgili profillerinde yıldız sayısı ve yorumlar incelenebilir. Buna göre ise alınacak karar konusunda genel bir tavsiye alınmış olur. Ayrıca eğitim kurumlarının sosyal medya hesaplarının da incelenmesi verimli olabilir.

Çünkü genelde paylaşımların altına veli ve öğrenciler tarafından yorum yapılır. Bu yorumlarda tavsiye konusunda fikir oluşturur.

MATBİR Dershanesi’nin ise bu konuda önemli bir yeri vardır. Genel olarak Kızılay’da en çok tavsiye edilen eğitim kurumlarının başında gelir. Ayrıca kurumla ilgili olarak arama motorları içerisinde yapılan birbirinden farklı çok sayıda olumlu ve ayrıntılı yorum vardır.

Özellikle her sınıfa yönelik bir çalışmasının olması geniş bir kitleye hitap etmesi anlamına gelir. Bu konuda 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. Sınıflara yönelik olarak eğitim programı uygulanır.

Daha ayrıntılı bilgi için MATBİR Dershanesi ile irtibata geçilebilir. Bunun için ise kurumun web sitesi ziyaret edilebilir. Sitede iletişim kanallarıyla ilgili olarak alternatif yollar vardır.

Ankara Kızılay

Ankara Kızılay Dershane (Kurs Merkezleri)

Kızılay Dershane Fiyatları (2024)

Kızılay semtinde 2024 yılı için dershane fiyatları eğitim kalitesine, başarı durumuna, dershanenin konumuna göre fiyat aralığı 50.000TL – 90.000TL aralığında değişim göstermektedir. Olası indirim ve alternatif ödeme şekilleri eğitim kurumlarının inisiyatifindedir.

Kızılay’da tercih edilecek bir dershane veya eğitim kurumu için en önemli ayrıntılardan birisi de fiyat konusudur. Elbette geleceğe yapılan yatırım doğrudan parayla ölçülemez. Lakin her ailenin de bir bütçesi bulunuyor. Bu nedenle her aile hem kendi bütçesine uygun hem de kaliteli bir hizmet sunan eğitim kurumunu tercih etmek ister.

Ankara’nın Kızılay semtinde faaliyet gösteren dershane veya eğitim kurumları için tek tip bir fiyat yoktur. Kurumların belli kriterleri göre belirledikleri bir fiyat aralığı vardır.

Bir veli, çocuğu için iyi bir eğitim kurumu arıyorsa ortalama olarak Ankara Kızılay’da dershane fiyatları olarak 50 bin TL – 90 bin TL fiyat aralığında olup, bu dershanelerden birisini tercih edebilirsiniz. Elbette bu maliyetler kuruma göre değişir. Fiyat ve ödeme yöntemleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almanın en basit yolu Kızılay’da bulunan dershanelerle iletişime geçilmesidir.

Dershanemiz (kurs merkezimiz) fiyatları hakkında net bir bilgi için hemen web sitemizdeki WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz veya 0 312 418 38 00 numaralı telefondan detaylı net bir bilgi alabilirsiniz.

Kızılay Dershane Önerisi

Kızılay’da bir dershane araştırıyorsunuz, acaba hangi dershane öneriliyor diye araştırma yapıyorsunuz!

Türkiye’nin başkentinde ve de en merkezi yeri olan Kızılay’da dershanede öğrenim görüyor olmak gerçekten bir ayrıcalık oluyor. Çünkü Ankara’da olmak demek aslında ülkenin kalbinde olmak anlamına geliyor. Haliyle başkentte yaşayan bir öğrenci eğitim konusunda çok sayıda alternatife erişebiliyor.

Ankara’nın birçok ilçe ve semtinde çeşitli eğitim kurumları bulunuyor. Merkezi konumda olması sebebiyle Kızılay’da eğitim kurumları (özellikle dershaneler) daha yoğun durumda. Bu kurumlar, gerek referans başarı gerekse fiyat konusundaki duruşlarıyla tercih ediliyor.

Çok sayıda eğitim kurumu veya dershane arasından en doğrusunu seçmek isteyen öğrencilerin genel olarak bir araştırma yapmaları sağlıklı oluyor.

Ankara’da 6 şubesi bulunan MATBİR Dershanesi rakiplerinden başarı yönünden ön plana çıkıyor. Çok sayıda başarıya imza atan kurum yeni eğitim ve öğretim yılında da çalışmalarına devam ediyor.

Yılda 30bin soru çözümü ile Kızılay’ın en iyi dershanesi MATBİR ile mutlaka tanışın! Size MATBİR’i denemenizi özellikle öneriyoruz.

Kızılay Mezun Dershanesi

Ankara’da mezun konumda olan öğrenciler genellikle Kızılay’daki bir dershaneyi (kurs merkezini) tercih ediyor. Yükseköğretim Kurumları Sınavı kısa adıyla YKS her yıl üniversitede bir yere yerleşebilmek için lise son sınıf öğrencilerinin veya liseden mezun olanların girmiş olduğu bir sınavdır.

Bazen işler iyi gitmeyebiliyor. Sınav sonuçları beklendiği gibi gelmezse veya öğrenci istediği bölüme yerleşemezse bu durumda mezuna kalabiliyor. Yani lise diplomasını alıp bir sonraki sene yapılacak YKS sınavına girmek isteyebiliyor.

Bu durumda olanlar için eğitim kurumların mezun grupları oluşturuluyor. Bu gruplara, örgün bir şekilde okula giden öğrencilerden farklı olarak daha yoğun bir program uygulanıyor. Çünkü bu öğrencilerin artık sınavdan başka bir gündemi kalmıyor. Ayrıca 1 yıl daha kayıp yaşanmaması için çözüm üretiliyor.

İşte bu konuda da MATBİR Dershanesi’nin mezuna kalan öğrencilere yönelik olarak hazırlayıp hizmete sunduğu bir programı var. Dileyen öğrenciler eğitim kurumunun bu programına dahil olarak bir sonraki sınavda diledikleri bölüme yerleşebilmenin hazırlığını yapabilir ve motivasyonunu yaşayabilir.

Kızılay Karanfil Sokak’ta yer alan MATBİR dershanesine mutlaka uğrayın. %100 başarıya ulaştıran eğitimci kadrosu ile tanışın.

Kızılay Butik Dershane

Kızılay butik dershane bakımından yoğun bir semttir. Bina bakımından genellikle tek bloktan veya katlardan oluşan Kızılay’daki butik dershaneler, öğrenci sayısı bakımından da 200-400 arasındadır.

Zorlu üniversite sınavı yolcuğunda sınavlara Kızılay butik dershaneleri tercih edebilirsiniz. Üniversiteye hazırlık kurslarıyla geleceğe hazırlanın.

Kızılay butik dershane olarak hizmet veren MATBİR Eğitim, üniversiteye hazırlık kurslarına alışılmışın dışında titizlik göstererek (önem vererek) %100 başarıya ulaştıran eğitimci kadrosu ile var gücüyle çalışmaktadır.

Kızılay MATBİR Kurs %100 Başarı Garantili

Eğitim yolculuğumuzda, birçok öğrenci olarak dershane seçimine ihtiyaç duyarız. Doğru kurumu seçmek ise her zaman kolay olmayabilir. Özellikle Kızılay gibi birçok kurs merkezinin bulunduğu bir yerde, en uygun olanını belirlemek zorlayıcı olabilir.

İdeal kurs merkezini bulmak için, aşağıdaki önerilere göz atabilirsiniz:

 1. Başarı Yüzdeleri: Kurs merkezlerinin sınav sonuçlarındaki başarı yüzdelerini inceleyebilirsiniz. Bu verilere kurs merkezlerinin internet sitelerinden ya da öğrenci geri bildirimlerinden ulaşabilirsiniz.
 2. Eğitim Kadrosu: Kursların eğitmen kadrosu, öğretmenlerin uzmanlıkları ve tecrübeleri hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Bu bilgiler genellikle kurs merkezlerinin internet sitelerinde veya öğrenci yorumlarında bulunabilir.
 3. Eğitim Materyalleri: Kursların kullandığı eğitim materyallerinin kalitesi, güncelliği ve içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu bilgiler de genellikle kurs merkezlerinin internet sitelerinden veya öğrenci yorumlarından alınabilir.
 4. Öğrenci Sayısı: Kursların öğrenci kapasiteleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu bilgileri kurs merkezlerinin internet sitelerinden veya öğrenci yorumlarından öğrenebilirsiniz.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, MATBİR Kurs Merkezi gibi kurs seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. %100 başarıya ulaştıran eğitimci kadrosu ile MATBİR Kurs ile hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Kızılay Dershane Yorumları

Kızılay bölgesindeki dershanelere kayıt olmak isteyen öğrencilerin velileri genellikle bu bölgede yer alan dershanelerin dijital alandaki yorumlarını inceliyorlar. Ve yorumlardan yola çıkarak bir karar aşamasına geliyorlar. Ankara Kızılay’da, bir okulda öğrenim görüp bir dershaneden destek alan öğrencilerin genel olarak yorumları olumlu yönde şekilleniyor. Çünkü dershaneler bu konuda yoğun bir çalışma yürütüyorlar. Öğrencilerin ve velilerin genel yorumu dershanelerin sınava hazırlık sürecinde tercih edilmesinin doğru bir karar olduğu yönündedir.

Özellikle eğitim programı, ölçülebilir başarı ve fiyat konusu yorumların şekillenmesinde büyük önem taşıyor.

MATBİR olarak biz çok iddialıyız! Bizi öğrencilerimize veya velilerimize sorun. MATBİR farkını görün! Google yorumlarımızı incelemek veya sizler de değerleri yorumlarınızı eklemek için ve Kızılay’da bulunan dershanemizin yorumlarını incelemek hemen https://g.page/r/CetTKlhZ3B-6EBA bağlantısına tıklayın.

Kızılay Dershaneler Listesi

Ankara Kızılay semtindeki dershaneler arasında neden MATBİR Eğitim göze çarpıyor? Neden öğrenci velileri – öğrenciler Kızılay’daki MATBİR Dershanesini tercih ediyor? Bizce bunun sebebini araştırmalısınız ve bu dershanenin Ankara’da neden çok tercih edildiğini öğrenerek en azından bir ziyaret edip kendiniz yerinde görmelisiniz.

Ankara Kızılay dershaneleri arasında yer alan MATBİR Eğitim’i farklı kılan özellikler;

 • Birebir rehberlik sistemi ile rehber öğretmenler bire bir öğrenci takibini yapar ve velilerini bilgilendirir,
 • Her gün ders çıkışlarında birebir etüt sistemini uygulamaktadır. Yani öğrenciler çözemedikleri soruları etüt saatlerinde birebir öğretmenlerine sorar ve öğrenir. Etüt saatlerinde çözülmedik soru bırakılmaz.
 • Öğrencilerin sürekli ders çalışmaları öğrenci motivasyonunu olumsuz etkileyeceğinden, ara ara öğrencilerin motivasyonunu arttırıcı etkinlikler düzenlenir.
 • Kaliteli, kendini ispatlamış yayınlardan haftalık deneme sınavları yapılmaktadır. Deneme sınavları ile öğrencinin bilgilerini test etmesi ve sınav deneyimi kazanması amaçlanır.
 • Her çalışanımız öğrencilerimizi kendi çocukları gibi görürler. Kendi çocukları gibi özen gösterirler.
 • Deneme sınav sonuçlarına göre öğrencilerin akademik performans takipleri yapılır. Ve bu performans sonuçlarına göre öğrenci hakkında bir planlama yapılır, takip edilir.
 • Öğrenci koçluğuna ayrı bir önem verilmektedir. Öğrencilerimizle bire bir ilgilenip onları başarıya ulaştırmak için tüm gayret sarf edilir.

Kızılay semtindeki dershaneleri bir tablo haline getirdik. Aşağıdaki tabloda Kızılay dershanelerini adres, telefon bilgisine kadar inceleyebilirsiniz.

Kızılay Dershaneler Listesi

Kızılay Dershaneler Listesi

Başarı Odaklı Kızılay Dershanesi

Ankara Kızılay dershaneleri arasında yer alan MATBİR Eğitim’in öncelikli amacı başarılı odaklı dershanecilik sistemidir. MATBİR Eğitim’de başarı olmazsa olmazlarımızdandır.

Ankara Kızılay dershanesi olan MATBİR Eğitim’de başarılı olmamak neredeyse imkânsız! Neden mi? %100 başarıya ulaştıran en iyi eğitimci kadrolarına sahibiz. Öğrenci düzeylerine göre anlatım yapılır ve sürekli başarı odaklanır. Her öğrencinin başarılı olabileceği inancı vardır. Ve buna göre planlamalar yapılır. Öğrenci düzeyi ne olursa olsun mutlaka başarıya ulaştırmak için gayret sarf edilir.

ÖZDEBİR’in Nisan 2022 ayında Türkiye geneli yapılan sınavında öğrencimiz Elif DEĞİRMENCİ Türkiye 27’ncisi olmuştur. Öğrencimizi can-ı gönülden tebrik ederiz.

ÖZDEMİR Nisan 2022 Deneme Sınavı

ÖZDEMİR Nisan 2022 Deneme Sınavı Türkiye TYT 27’inciliği – MATBİR Eğitim başarısı

APOTEMİ Yayınlarının Nisan 2022’de yaptığı Türkiye geneli yapılan deneme sınavında öğrencimiz Umut ERŞAHİNCE Türkiye 1’incisi olmuştur. Öğrencimizi can-ı gönülden tebrik ediyoruz.

APOTEMİ Yayınları Nisan 2022 Deneme Sınavı

APOTEMİ Yayınları Nisan 2022 Deneme Sınavı | MATBİR Eğitim başarısı

Kızılay Semtinde Dershane Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Ankara’nın Kızılay semtinde dershaneye gitmek istiyorsanız sizin için öneriler hazırladık.

Dershane veya eğitim kurumu tercihi çok önemli bir konudur. Çünkü bir nevi geleceğe yönelik olarak yapılan önemli bir hamlede yol göstericinin seçilmesi anlamına gelir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şöyledir;

 • Eğitim kurumunun ne zaman kurulduğu
 • Geçmiş yıllardaki başarıları
 • Eğitimci kadrosu
 • Ders sistemleri
 • Destekleyici kaynakları
 • 1 eğitim-öğretim yılı için fiyatı
 • Kurumun binasının genel yapısı ve bulunduğu semt
 • Hizmet verdiği branş ve kategoriler
 • Daha önce kurumda eğitim alan öğrenci ve velilerin yorumu

gibi konular çok mühimdir. Her kişi kendisine göre bu listeye ekleme ve çıkarma yapabilir. Lakin bu konuların hepsinden geçer not alan bir eğitim kurumunun veya dershanenin beğenilmeme şansı çok düşük olur.

Ayrıca Kızılay semti için dershane seçimi yaparken de ulaşım da büyük önem taşımaktadır. Metroya yakınlığı, otobüs, dolmuş duraklarına yakınlığı çok büyük önem arz etmektedir. Kızılay semtinde bir dershaneye gitmeye kararlı iseniz mutlaka ulaşım kolaylığını da değerlendirin.

Önemli: MATBİR Eğitim, Kızılay’ın merkezinde Karanfil Sokak’ta yer almakta olup, metro durağına, otobüs ve dolmuş duraklarına yürüme mesafesindedir.

Kızılay’da dershaneler neden çok tercih ediliyor? biliyor musunuz? Nedenini öğrenmek için hemen tıklayın.

Ankara’daki Bazı Semtlere Göre Kızılay Dershane Mesafeleri

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Etimesgut arası kaç km? 23 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Sincan arası kaç km? 29 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Pursaklar arası kaç km? 19 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Mamak arası kaç km? 7,5 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Gölbaşı arası kaç km? 19 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Eryaman arası kaç km? 25 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Keçiöğren arası kaç km? 9 km

KIZILAY DERSHANESİ MATBİR’DEN HIZLICA FİYAT BİLGİSİ ÖĞRENMEK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ!

Kızılay’daki Dershaneler ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Kızılay’daki dershaneler liste halinde aşağıdaki gibidir.

Çankaya, Kızılay Matbir Eğitim Kurumları Karanfil Sokak No:50, Kızılay, Ankara (312) 418 38 00
Çankaya, Kızılay Ankara Aktif Dershane Atatürk Bulv. No:141 B Blok Kat:6 Yargıtay Karşısı Kızılay (312) 418 88 58
Çankaya, Kızılay Anafen Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No:21 Kat:2 Kızılay/Ankara (312) 432 10 10
Çankaya, Kızılay Ankara Bağıntı Dershanesi Menekşe 1. Sokak No:3/1-2-3 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 417 79 88
Çankaya, Kızılay Ankara Çınar Dershanesi Mithatpaşa Caddesi No:65/2-3 Kızılay/Ankara (312) 434 08 85
Çankaya, Kızılay Ankara Hedef Dershanesi Kızılay Şubesi İzmir Caddesi No:43 Kat:2 Kızılay- Çankaya/ Ankara (312) 419 92 29
Çankaya, Kızılay Ankara İlke Dershanesi Adakale Sokak No:24/8 Kat:2-3 Kızılay Ankara (312) 432 13 71
Çankaya, Kızılay Ankara Mavi Dershanesi İzmir Caddesi Turtes Han No:34 Kat: 7 Kızılay/Ankara (312) 425 04 04
Çankaya, Kızılay Ankara Tudem Dershanesi Kızılay Mah. Şehir Adem Yavuz Sokak No:17/19 Kat:5 Kızılay – Çankaya/Ankara (312) 419 95 35
Çankaya, Kızılay Ankara Yıldız Dershanesi Bayındır Sokak No:27/43-48-49 Kızılay Çankaya/ Ankara (312) 435 55 18
Çankaya, Kızılay Basamak Dershanesi Atatürk Bulvarı Selcan İşhanı No:127 Kat:9 Kızılay/Ankara (312) 418 24 99
Çankaya, Kızılay Başkent Karizma Dershanesi Atatürk Bulvarı Kalaçlar İşhanı No:85 Kat:4-6-7/7-8-11-12-14 Kızılay Çankaya-Ankara (312) 435 87 78
Çankaya, Kızılay Başkent Mavi Limit Dershanesi Meşrutiyet Cad.No:18 Kat:8 Kızılay-Ankara (312) 418 79 00
Çankaya, Kızılay Başkent Saygın Dershanesi Sümer (2)Sok. No.25 Kat.3-4 Kızılay/Ankara (312) 230 13 13
Çankaya, Kızılay Bileşke Dershanesi Atatürk Bulvarı Meşrutiyet Caddesi No:2 Kökhan Kat:5 Kızılay/Ankara (312) 417 17 29
Çankaya, Kızılay Bilim Dershanesi (Merkez) Gazimustafakemal Bulvarı No:5 Kat: 1-2-4-5 Kızılay/Ankara (312) 425 10 91
Çankaya, Kızılay Bil-San Dershanesi Sakarya Caddesi No:7 Kat:Bodrum-3-4-5-Teras Kızılay/Ankara (312) 432 27 70
Çankaya, Kızılay Büyük Kampüs Dershanesi İzmir Caddesi No:26-28 Kat: Asma-1-2-3-4 Kızılay Çankaya/Ankara (312) 418 06 35
Çankaya, Kızılay Data Akademi Dershanesi Meşrutiyet Caddesi No:2/2 Kızılay/Ankara (312) 425 10 70
Çankaya, Kızılay Ders Nasıl Anlaşılır (Dna) Dershanesi Gmk. Bulvarı No:16 Kat:4 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 231 36 94
Çankaya, Kızılay Dosya Dershanesi Sancak Mahallesi Turan Güneş Bulvarı No:23 Kat:4-5-Çatı Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 438 88 38
Çankaya, Kızılay Etkili Dershanesi Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 8 Kat: 2-3-4 Daire: 6-7-8-9-10-11-12-13-15-16 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 419 09 55
Çankaya, Kızılay Eymir Fem Dershanesi Atatürk Bulvarı No: 66 Kat: 1-2-3-4-5-6-7-8 Kızılay-Çankaya / Ankara (312) 417 46 66
Çankaya, Kızılay Ezgi Dershanesi Mithatpaşa Caddesi No:30/5-6 Kızılay/Ankara (312) 431 33 00
Çankaya, Kızılay Final Dergisi Dershanesi Atatürk Bulvarı Ragıp Devres İş Hanı No:74 Kızılay Çankaya/Ankara (312) 425 60 23
Çankaya, Kızılay Güçlü Eğitim Dershanesi Karanfil Sok.No:37/1-2-3-4 Kızılay-Ankara (312) 418 06 55
Çankaya, Kızılay Gündoğdu Grup Dershanesi Kızılay Karanfil Sokak No:49 Kat : 2 Daire 5-6-7-8 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 418 38 48
Çankaya, Kızılay Işık Bilgi Tam Gün Eğitim Dershanesi Mithatpaşa Caddesi No:34 Kat:1/2 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 431 60 15
Çankaya, Kızılay Işın Yaman Dershanesi Karanfil Şubesi Karanfil Sokak No:21 Kat:2-3-4-5 Daire:3-5-6-7-8 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 419 68 11
Çankaya, Kızılay İdeal Beşgen Dershanesi Karanfil Sokak No: 71 Kat: 1-2-3-4 Kızılay Çankaya /Ankara (312) 417 57 72
Çankaya, Kızılay İleri Kazanım Sistemleri Dershanesi Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:27 Kat:3-4 Daire:9-10-11-12-15-16 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 419 05 01
Çankaya, Kızılay İlk İşlem Dershanesi Karanfil Sokak No: 42 Kat: 4- Çatı Kızılay- Çankaya / Ankara (312) 425 48 47
Çankaya, Kızılay İvme Fen Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No:14 Kat:8 Kızılay/Ankara (312) 433 23 14
Çankaya, Kızılay Jale Tezer Dershanesi Kızılay Şubesi İzmir Caddesi Ege Apartmanı No:30/1-2-3-4-5-6-7 Kızılay Çankaya/Ankara (312) 417 29 29
Çankaya, Kızılay Karaca Dershanesi Karanfil Sokak No:20 Kat:Bodrum-Zemin-1-2- Kızılay/Ankara (312) 418 78 73
Çankaya, Kızılay Karacan Dershanesi (Merkez) Tuna Caddesi No.3 Kızılay/Çankaya / Ankara (312) 435 95 95
Çankaya, Kızılay Kavram Ortadoğulular Dershanesi Kavaklıdere Mah.Karanfil Sokak No:69 Kızılay- Çankaya/ Ankara (312) 419 49 31
Çankaya, Kızılay Kızılay Açı Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No:17 Kat: Asma 1-2–3-4-5-6-7 Ve 8. (Çatı Katı) Kızılay/ Çankaya / Ankara (312) 432 36 60
Çankaya, Kızılay Kızılay Açı Dershanesi Başkent Şubesi Atatürk Bulvarı No:84 Kat:2-3-4-5-6-7-8-9-Teras Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 425 90 80
Çankaya, Kızılay Kızılay Açı Dershanesi Mithatpaşa Şubesi Cumhuriyet Mah. Mithatpaşa Cad. No: 38 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 432 36 60
Çankaya, Kızılay Kızılay Gelişim Dershanesi Meşrutiyet Caddesi No:1 Koray Han Kat:4-5 Kızılay/ Çankaya / Ankara (312) 417 58 58
Çankaya, Kızılay Kuğu Dershanesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Fevzi Çakmak Sokak No:24/ 27-28 Kızılay Çankaya/ Ankara (312) 231 00 85
Çankaya, Kızılay Küçük Dershanesi Kocatepe Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 27 Kat: 5 Daire: 17-18-19-20 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 425 80 69
Çankaya, Kızılay Küme Dershanesi Sümer 2. Sokak No:27 Kat:5 Kızılay/Ankara (312) 230 39 86
Çankaya, Kızılay Matris Dershanesi Mahmut Yesari Sokak No:3/2-3-4 Kızılay Çankaya/Ankara (312) 441 27 68
Çankaya, Kızılay Mavi Martı Dershanesi Kocatepe Mahallesi Bayındır 2 Sokak No:34/1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Kızılay Çankaya / Ankara (312) 418 88 11
Çankaya, Kızılay Mehmet Tunç Fen Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No:23/1-2-3-4 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 434 36 57
Çankaya, Kızılay Meslek Dershanesi Meşrutiyet Caddesi Bayındır Sokak No:52 Kat:1-2-3-4-5-Asma Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 424 10 80
Çankaya, Kızılay Metod Dershanesi Sakarya Caddesi Bayındır Sokak Selçuk İşhanı No:20 Kat:3 Daire 7-8-9 Kat:4 10 Ve 11 Nolu Daire Kızılay/Ankara (312) 430 24 11
Çankaya, Kızılay Muradiye Dershanesi Necatibey Caddesi Elgin Sokak No:1-2 Kat:Bodrum-Asma-1-2-3-4-5-6-7-8 Kızılay/Çankaya / Ankara (312) 231 79 07
Çankaya, Kızılay Nazime Özlem Dershanesi Menekşe 1.Sokak No:6 Kat:2-3-4 Kızılay/Ankara (312) 419 87 20
Çankaya, Kızılay Nesibe Aydın Dershanesi Hatay Sokak No:22 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 418 07 78
Çankaya, Kızılay Nezaket-Mustafa (Nm) Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No: 21 Kat: 8 Kızılay Çankaya/Ankara (312) 431 00 82
Çankaya, Kızılay Ortadoğu Dershanesi Atatürk Bulvarı No.107 Kat:3-4-5-6 Kızılay/ Çankaya / Ankara (312) 425 64 64
Çankaya, Kızılay Örnek Dershanesi Konur Sokak No:21 Kat:2-3 Kızılay/Ankara (312) 417 66 54
Çankaya, Kızılay Özde Yükselen Dershanesi Necatibey Cad.No:86 Kat:1, 1-2 Nolu Daire Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 232 51 61
Çankaya, Kızılay Özgün Üniteli Verimli Siteler Dersh. Atatürk Bulvarı No:61 Kat:2 Kızılay Çankaya-Ankara (312) 433 27 96
Çankaya, Kızılay Profesyonel İletişim Dershanesi Meşrutiyet Cad. Karanfil 2.Sok. No:41 Kat: 1-2-3-4 Kızılay- Çankaya/Ankara (312) 442 00 88
Çankaya, Kızılay Rekor Dershanesi Fevzi Çakmak Sokak No:15/7-8 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 231 31 29
Çankaya, Kızılay Selanik Detayfen Dershanesi Selanik Caddesi No:60/A-1-2 Kızılay/Ankara (312) 425 32 52
Çankaya, Kızılay Selim Anafen Dershanesi İzmir Caddesi No:37 Kızılay/Ankara (312) 419 55 40
Çankaya, Kızılay Seviye Dergisi Dershanesi Meşrutiyet Cad.Karanfil Sok.No:31 Kat:1-2-3-4-5-Çatı Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 424 13 20
Çankaya, Kızılay Sınav Dergisi Dershanesi Atatürk Bulvarı No: 70 Kızılay- Çankaya / Ankara (312) 544 72 00
Çankaya, Kızılay Sibel Aydın Büyük Dershanesi G.M.K. Bulvarı No:23/3-4 Kızılay/Ankara (312) 232 60 40
Çankaya, Kızılay Son Başkent Dershanesi Milli Müdafaa Caddesi No:12/9 Kat:4 Kızılay/Ankara (312) 417 38 48
Çankaya, Kızılay Şelale Maltepe Dershanesi Kızılay Ş. Atatürk Bulvarı No:90/32 Kat:1-2-3-4-5-6-7-8-9 Kızılay/Ankara (312) 417 95 50
Çankaya, Kızılay Tercih Matematik Dershanesi Mithatpaşa Caddesi No:45/7-8 Kızılay/Ankara (312) 431 89 59
Çankaya, Kızılay Tümay Dershanesi Bayındır Şubesi Bayındır Sokak No:13 Kızılay/Ankara (312) 430 23 40
Çankaya, Kızılay Uğur Dershanesi Ankara Şubesi Necatibey Caddesi No:29 Kızılay/Çankaya-Ankara (312) 230 88 88
Çankaya, Kızılay Üçgen Fen Dershanesi Kızılırmak Sokak No:23 Kat:Bodrum-Zemin-1-2-3-4 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 417 51 74
Çankaya, Kızılay Yaprak Maltepe Dershanesi Karakaya Sakarya Caddesi No:18 Kızılay/Ankara (312) 435 58 92
Çankaya, Kızılay Yeni Kültür Fen Dershanesi Meşrutiyet Cad.No:2/6 Kızılay-Ankara (312) 418 60 77
Çankaya, Kızılay Yıldız Fen Dershanesi Meşrutiyet Caddesi No:7/4 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 417 76 03
Çankaya, Kızılay Yorum Zeka Akademi Dershanesi İzmir Caddesi (2) No:43 Kat: 4-5 Kızılay/Ankara (312) 425 07 52
Çankaya, Kızılay Yöntem Dershanesi Konur Sokak No:18 Kat:Bodrum-Zemin-1-2 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 425 34 25
Çankaya, Kızılay Yüksek Düzey Seviye Dershanesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 5 Kat: 8 Kızılay-Çankaya/Ankara (312) 419 07 40
Çankaya, Kızılay Zafer Dershanesi Ziya Gökalp Caddesi No:14 Kızılay/Akara (312) 433 17 15

Butik dershane, en fazla 10 kişilik sınıflarda eğitim veren dershanelerdir.

Butik dershanelerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için hemen https://matbir.com.tr/ankara-kizilay-butik-dershane/ bağlantısını tıklayın.

Kızılay bölgesindeki dershaneler incelendiğinde disiplin, başarı, eğitimci kadrosu bakımından MATBİR Eğitim Kurumları (Karanfil Sok. No:50, Kızılay, 0312 418 38 00) öne çıkmaktadır.

Dershaneler 1 Eylül 2015 tarihinde kapatılmış, bu tarihten itibaren Kişisel Gelişim Kursları, Temel Liseler gibi kurumlara dönüşüm başlamıştır.

Haber kaynağı: https://www.hurriyet.com.tr/egitim/dershaneler-1-eylul-2015te-kapaniyor-25918234

Kızılay bölgesinde başarılı birçok dershane mevcuttur. Ancak iyi araştırmak gerekir.

Kızılay semtinde hem ulaşım kolaylığı, hem bina yapısı, hem kaliteli eğitimcileri barındıran MATBİR Eğitim Kurumları’nı kesinlikle öneririz.

Mutlaka ve mutlaka Kızılay’daki bu butik dershanemizi ziyaret etmenizi, tanışmanızı isteriz.

En yakın tarihteki başarımız: 2021 YKS sınavı sonucuna göre öğrencimiz Bora Çalım Ankara 1’incisi olmuştur. Ayrıca Türkiye 3’üncülüğünü de elde etmiştir.

Evet, TYT yaz kampımız (kursumuz) her yıl Temmuz ikinci hafatası gibi başlamaktadır. Kızılay’daki TYT yaz kampımıza kesinlikle katılmanızı öneririz. Erken kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize TYT yaz kampı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dışarıdan katılmak isteyen öğrenciler TYT yaz kampı fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Evet. Her yıl 15-16 Ocak gibi bursluluk sınavlarımız 6, 7, 9, 10 ve 11’inci sınıflar için yapılmaktadır. Sınav sonuçları web sitemiz aracılığıyla online olarak açıklanmaktadır.

Ankara’nın Kızılay semtindeki dershaneleri mutlaka araştırın. Araştırmalarınız sonucunda Kızılay dershane önerisi olarak MATBİR Eğitim’in ön planda olduğunu görmüş olacaksınız.

 • %100 başarıya ulaştıran eğitimci kadrosu MATBİR Eğitim’de,
 • Yılda 35 bin soru çözümü ile çözülmeyen sorunun bırakılmaması MATBİR Eğitim’de,
 • Çocuklarınızı çocukları gibi gören ve onların başarısı için üstün gayret gösteren çalışan kadrosu MATBİR Eğitim’de,

Ankara’da Matbir Dershanesi neden 1’inci? Hemen tıkla!

Kızılay bölgesindeki dershanelerin fiyatları 30.000TL ile 50.000TL aralığında değişim göstermektedir.

Ankara Kızılay semtindeki dershanelerin ortalam fiyat aralığı 30.000TL ile 50.000TL aralığındadır.

Bu yazıyı paylaşın!

Bu Yazıya Yorumunu Yaz

Go to Top