KATILIM KURALLARI

  1. Web sitemizdeki Bursluluk Sınavı Başvuru Formu’nu (https://matbir.com.tr/bursluluk-basvuru-formu/) doldurun.
  2. Instagram sayfamızı takip edin. @matbirkizilaykurs
  3. 15-16 Ocak 2022’de yapılacak bursluluk sınavında öğrencinin tam puan alması esastır. Tam puan yapan öğrencinin kuruma kayıt yaptırması, kayıt ile birlikte YKS sınavına kadar kurumda eğitime aktif olarak devam etmelidir. Ve öğrencinin YKS sınavına da girmesi gerekmektedir. Ödül YKS sınavına girdikten sonra verilecektir
bursluluk sınavı iphone 13 pro çekiliş

Bursluluk Sınavı iPhone 13 Pro Hediyesi

ÖDÜL ŞARTNAMESİ

1. Ödülü kazanan, web sitemizdeki “Bursluluk Başvuru Formu”nu dolduran, Instagram hesabını takip eden ve en az 5 arkadaşını etiketleyenler arasından “Simpliers online çekiliş programı” ile Canlı yayın ile belirlenecektir.

2. Çekiliş sonucunda kura ile belirlenen 1 kişiye iPhone 13 Pro 128GB’lik telefon hediye edilecektir.

3. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

4. Ödül kazanan 1 asil ve 1 yedek katılımcı, 20.03.2022 günü saat 19:00’da MATBİR Eğitim Kurumları Kızılay Instagram sayfasından duyurulacaktır. Çekiliş sonucunda en başta belirtilen 4 katılım kuralı tek tek kontrol edilecektir. Bu 4 kurala uymayan diskalifiye olacaktır.

5. Kazanan talihli hediyesini, sonucun duyurulmasından itibaren 10 (ongün) gün içerisinde iletişim ve adres bilgilerini (e-mail, posta adresi, telefon numarası vb) MATBİR Eğitim Kurumları Kızılay Instagram sayfasından özel mesaj yoluyla tarafımıza eksiksiz ilettikleri tarihten itibaren sonraki 10 gün içerisinde elden teslim edilecektir.

6. Ödül çekilişine sadece Türkiye Cumhuriyeti Ankara ili sınırları dahilindeki 6,7,8,9,10,11 ve 12.sınıfta okuyan öğrenciler veya velileri katılabilir.

7. Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

8. Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile yarışmaya tekrarlı katılımı ve ödül kazanımı kural dışıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcı hiçbir uyarı yapılmadan diskalifiye edilir.

9.Bu çekilişin Instagram ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Instagram sorumlu tutulamaz.

10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını, gizlilik politikasını ve katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

11. İşbu Katılım Koşulları uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu katılım koşulları dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde yabancılık unsuru bulunamaması Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Katılım Koşulları’ndan dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Ankara Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

12. Bu çekiliş Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.01.2021 tarihli 58259698-255.05.02-E.694 sayılı izni ile karşılığı nakit olmayan piyangolar ve çekilişler hakkındaki yönetmeliği uyarınca; Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışında kalmaktadır.

13.Yarışmaya katılanlar bu katılım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve katılım koşullarına uyacaklarını, onayladıklarını açıkça kabul ve taahhüt ederler.