Ankara Çukurambar bölgesinde yaşayan ve gelecek sene LGS/YKS sınavına girecek olan öğrenci ve veliler dershane arayışına girmektedir. Başarıyı yakalamak için tercih edilecek dershanedeki eğitim kalitesi ve ulaşım imkânı da büyük önem taşımaktadır. Ankara Çukurambar dershaneleri arasında üstün eğitim kalitesine sahip MATBİR dershanesi ise en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Çukurambar’da En İyi Dershaneler

Çukurambar dershanelerinin en güzel yanlarından biri de kolay ulaşım imkânı sayesinde zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. MATBİR dershanesi alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadrosu sayesinde Çukurambar ’ın en iyi dershaneleri arasında yer almaktadır. Özellikle liseye hazırlık süreci sonrası girilecek LGS sınavı öncesi Balgat dershaneleri arasında MATBİR yeni nesil sorulara özgü eğitim anlayışı geliştirmiştir. Aynı zamanda öğrencilerin hayalindeki üniversiteye kavuşmadan önce gireceği YKS sınavı içinde hazırlık yapılabilmektedir. ÖSYM’nin tüm müfredatı ve sorduğu yeni nesil sorulara uygun, özgün ders anlatımları yapılmaktadır. Butik tarzı sınıflar (4-10 öğrenciden oluşan sınıflar) ile öğrencinin dikkat dağınıklığı ve odaklanamama problemlerinin önüne geçilmektedir. Sizde çocuklarınıza özel eğitim aldırmak ancak bunun için servet ödemek istemiyorsanız Çukurambar MATBİR dershanesini tercih edebilirsiniz.

Kızılay semtinde en başarılı (en iyi) dershane neden Matbir? Mutlaka incelemenizi öneririz. Hemen Tıkla!

Çukurambar’da En Çok Tavsiye Edilen Dershaneler

Çukurambar dershaneleri arasında MATBİR tüm LGS sınavına hazırlanan 6. 7. 8. Sınıflar için yapay zekâ destekli eğitim imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda YKS sınavına hazırlanan 9. 10. 11. Ve 12. Sınıflar içinde bol deneme çözümlü ve birebir etüt imkanlı özel eğitim sunulmaktadır. Öğrencilerin yolda boşa zaman geçirmemesi adına otobüs, dolmuş ve metro duraklarına çok yakın mesafelerde bulunan kurumumuz 2021-2022 yılında da adından söz ettirmiştir. 2021 yılında Bora Çalım ile yakalanan Ankara 1. 2022 yılında Umut Utku Erşahince ile tekrarlanmıştır. Böylece Çukurambar dershaneleri arasında en çok tavsiye edilen özel eğitim kurumu MATBİR dershanesi olmuştur.

Çukurambar Dershane Önerisi

Çukurambar Dershane Önerisi | Tavsiyesi

Sizde bir sene dişimi sıkıyım güzel bir lise/üniversite kazanayım diye mi düşünüyorsunuz. O zaman siz mükemmel bir dershane tavsiyem olacak. Geleceğinizi MATBİR dershanesine emanet edebilirsiniz. MATBİR dershanesinin Çukurambar dershaneleri arasında en çok önerilen dershane olmasının elbette birçok nedeni var. Hiçbir dershanede bulunmayan bu özel avantajlar MATBİR dershanesini vazgeçilmez kılıyor. Bu avantajlar kısaca;

 • Otobüs, dolmuş ve metro duraklarına yakınlığı sebebiyle kolay ulaşım imkanına sahiptir.
 • Öğrenciler her konu sonrası deneme sınavına tabii tutulmaktadır.
 • Yapılan deneme sınavları yapay zekâ sistemi ile analiz edilir.
 • Yapay zekâ destekli sınav analizleri ile öğrencilerin eksik olduğu konular tespit edilir.
 • Gerektiğinde veya istek üzerine birebir etüt imkânı sunulur.
 • Öğrencinin 7/24 ders çalışabileceği kütüphaneleri mevcuttur.
 • Veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinin durumu veliye aktarılabilmektedir.
 • Az sınıf mevcudu sebebiyle özel eğitim imkânı (butik/VIP eğitim) sunulmaktadır.
 • Erken kayıtlarda yaz kamplarından yararlanılabilmektedir.
 • Rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmetleriyle öğrencinin psikolojik durumunun da iyileştirilmesi için çaba gösterilmektedir.
 • Her öğrenci istediği konuda öğretmenlerinden birebir ders alabilmektedir.
 • Ödev takipleri sıkı bir şekilde yapılmaktadır.
 • Devamsızlık durumları hakkında velilere bilgi verilmektedir.
 • Eğitim dönemi boyunca konu anlatım modülleri ve soru çözümü kitapları ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
 • Bol bol soru çözülerek ÖSYM’nin test usulü sınav tekniklerine uygun hazırlık yapılmaktadır.

Tüm bu avantajları sebebiyle Çukurambar dershaneleri arasında MATBİR dershanesi geleceğinizi emanet etmek için en uygun tercih olacaktır.

Ankara’da ilk 10 dershane sıralamasında neden Matbir 1’ici? hemen tıkla!

Çukurambar Mezun Dershanesi

Mezun genellikle 12. Sınıf döneminde YKS sınavına hazırlanmış ancak yeterli puanı alamamış öğrencilere verilen addır. Kalitesiz eğitim veren, öğrenci derse devam takibinin yapılmadığı dershaneleri tercih eden çoğu öğrenci bu durumla karşılaşmaktadır. Ancak Çukurambar dershaneleri arasında MATBİR dershanesi mezuna kalma gibi problemlerin önüne geçer. Aynı zamanda mezuna kalmış ve bu sene dershanemizi tercih etmiş öğrenciler ayrı sınıflarda gruplandırılır. Yani onlara özel eğitim ayrıcalığı sunulmaktadır. Özellikle eksik oldukları konular üzerinde birebir konu anlatımları yapılır. Konuların pekiştirilmesi için de soru çözüm kampları düzenlenir. Böylece öğrencinin hayal ettiği üniversiteyi kazanması kolaylaştırılır.

Çukurambar Butik Dershane

MATBİR dershanesi Çukurambar semtinde butik dershane olarak da eğitim vermektedir. Butik dershaneleri standart dershanelerden ayıran en önemli özelliği sınıf mevcudiyetinin az olmasıdır. Çünkü butik dershanedeki sınıflar en az 4 en fazla 10 kişiden oluşmaktadır. Mevcudiyetin az olması kalabalık ortamlarda derse odaklanamama problemi yaşayan öğrenciler için en uygun olanıdır. Özellikle dersin huzurunu bozan öğrencilerden arındırılmış bu butik eğitim sisteminde öğretmenlerin ilgisi de artmaktadır. Öğretmenler her öğrenciye ayrıca zaman ayırabilmektedir. Sorulan sorular, anlaşılmayan konular üzerinden tekrar geçilebilmektedir. Aynı zamanda öğretmenlerin ödev takipleri ve derse devamlılık süreçlerinin takip edilmesi açısından da butik dershaneler avantajlıdır.

Çukurambar Dershane Fiyatları (2023)

LGS hazırlık öğrencileri için öğrenim ücreti 20.000 TL ile 35.000 TL arasında ve YKS üniversite hazırlık kursları 30.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir. VIP kurs veya butik kurs olmasına göre bu ücret 80.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Dershaneye ödenen ücret kapsamında denemeler, konu anlatım modülleri, soru çözüm kitapları ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Deneme sınavları her hafta sonu yapılmakta olup yapay zekâ sistemi ile çözümlerine ulaşılabilmektedir. Ayrıca öğrencilerin grupça dinleyecekleri ders dışında birebir etütlerinden de ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Çukurambar Dershane Yorumları

Çukurambar dershaneleri, kolay erişimleri ve mükemmel öğretim kaliteleri nedeniyle genel olarak olumlu eleştiriler alıyor. Ankara/Çukurambar en iyi dershanesi denilince akla ilk gelen MATBİR eğitim kurumu olmaktadır. Ortalamanın üzerinde eğitim, deneyimli, yetkin ve dinamik öğretmenler tarafından garanti edilmektedir. Dershanemiz 2021-2022 Ankara YKS ‘de 1. Olarak en çok bahsedilen dershanelerden olmuştur. Çukurambar dershaneleri arasında birçok olumlu yorum bulunan öğretim sistemimiz, öğrencilerimizin becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. MATBİR, yapay zekâ tabanlı deneme analiz sistemi ile diğer sınıflar için örnek bir model oluşturdu. Sınavlarınızı geçmek veya okuldaki başarınızı artırmak istiyorsanız eğitim kurumumuzu tercih etmelisiniz. Mükemmel öğretmenler, bire bir öğretim modülleri ve kişiselleştirilmiş öğretim sistemi ile MATBIR dershanelerinin tüm şubelerine olumlu yorumlar yapılmaktadır. Sonuçta MATBİR sınıflarını geçmişte eğitim almış veya halen öğrenim görmüş tüm öğrenciler arkadaşlarına tavsiye etmektedir.

Çukurambar Dershane Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Dershane tercih ederken mutlaka bulunduğunuz semte veya eğitim görülen okula yakın mesafede bulunmasına dikkat etmelisiniz. Böylece yollarda harcanacak boşa geçen zamanın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca yıl içerisinde en fazla soru çözümü ve deneme yapan dershanelerin tercih edilmesi MEB-ÖSYM sınavları açısından oldukça yararlı olacaktır. Sonuç olarak Çukurambar ’da yaşayan öğrencilerin ilk tercihi ise tüm bu kriterleri karşılayan MATBİR dershanesinden yana olmalıdır.

Çukurambar bölgesinde neden MATBİR tercih ediliyor?

Çukurambar’da MATBİR dershanesinin tercih edilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Çukurambar MATBİR dershanesi konumu otobüs, dolmuş ve metro duraklarına yakın mesafede bulunmaktadır.
 • Erken kayıt yaptıran öğrencilere büyük indirim olanağı sunmaktadır.
 • Eğitim ve öğretim sürecine yaz aylarından itibaren başlanarak gerekli motivasyon öğrenciye empoze edilebilmektedir.
 • Her hafta düzenli şekilde deneme sınavları yapılmaktadır.
 • Deneme sınavlarındaki soruların çözümüne yapay zekâ sistemi ile online olarak anında ulaşılabilmektedir.
 • Her sınav sonrası öğrencinin durumu analiz edilerek eksik olduğu konularda birebir etüt alması için randevu oluşturulmaktadır.
 • Öğrencinin derse devamlılık durumu her gün takip edilmekte, devamsızlığın artması durumunda veliye bilgi verilmektedir.
 • Rehberlik öğretmenleri ile haftalık olarak öğrencilerle görüşmeler yapılmaktadır. Böylece ders dışı problemlerin aşılmasında öğrenciye yardımcı olunmaktadır.

Ankara’nın en iyi 1. sırada tercih edilen – en başarılı – dershane neden Matbir? Hemen tıkla!

Ankara'nın En Başarılı Kurs Merkezi

Ankara’nın En Başarılı Kurs Merkezi | Dershanesi

En Çok Tavsiye Edilen Dershaneler (Kurs Merkezi)